Кейси
468

Кейс: Як досягти покращення результату у новому рекламному кабінеті – покажемо на практиці

31.05.2025
Владислав Комаревич
Покращення рекламних результатів після переходу на новий рекламний кабінет для мережі ресторанів

01. Огляд проєкту

Клієнт працює в галузі електронної комерції, спеціалізуючись на ресторанному бізнесі та доставці харчування.

 Це продовження нашої історії, з якою Ви можете ознайомитися з самого початку та її попереднім етапом та наступним етапом.
У попередньому кейсі ми описували перші кроки з нарощування рекламного бюджету та збільшення кількості конверсій. Якщо ви читали попередні кейси, то знаєте, що у нас були як моменти успіху, так і моменти "падінь". Проте всі участники команди впевнені, що зможемо досягти стабільного зростання результатів і перевиконати поставлені цілі перед проєктом. Тому продовжуємо інтегрувати нашу стратегію та покращувати поточні результати поступово.

Попередній етап оптимізації дав позитивні результати, проте за певних обставин були змушені змінити поточний рекламний кабінет на зовсім новий — тобто налаштування з нуля, без жодних даних. Але це нас не злякало, адже вся команда чудово розуміла специфіку проєкту та поведінку користувачів. Тому ми були впевнені: навіть якщо буде просадка — вона буде некритичною. Головне завдання — утримати показник ДРВ (доля рекламних витрат) на рівні 7% або нижче.

В класичному варіанті, доля рекламних витрат (або “share of advertising spend”) – це ключовий показник, який вказує на частку рекламного бюджету, яка витрачається на певний рекламний канал або кампанію відносно загального рекламного бюджету компанії. Для його обчислення необхідно розділити витрати конкретного каналу на загальний рекламний бюджет та помножити результат на 100.

Наприклад, якщо бюджет реклами Google Ads складає $3,000 з загального бюджету в розмірі $15,000, то доля рекламних витрат Google Ads складе (3,000 / 15,000) * 100 = 20%. Цей показник дозволяє керівництву компанії аналізувати ефективність та пріоритетність різних рекламних каналів та стратегій.

У нашому випадку, доля рекламних витрат (далі ДРВ) є дещо видозміненим показником згідно з узгодженням із замовником. Ми домовилися, що вважатимемо за ДРВ відсоток участі всіх рекламних інструментів, які ми контролюємо у проєкті, у порівнянні з доходами від онлайн-комерції бізнесу. Для його обчислення необхідно розділити витрати на рекламний канал на загальний дохід від електронної комерції та помножити результат на 100.

Наприклад, якщо бюджет на рекламу Google Ads складає $7,000, а дохід становить $100,000, то доля рекламних витрат на Google Ads складе (7,000 / 100,000) * 100 = 7%.

02. Визначення викликів

Основним викликом була повна зміна рекламного кабінету — із переналаштуванням усіх кампаній та інтеграцією ресурсів без втрати ефективності.

Розуміючи всю ситуацію, яка перед нами стояла, ми розробили план поетапного переходу на новий рекламний кабінет із поступовим налаштуванням кожного ресурсу та імпортом необхідних даних.

Ми розпочали реалізацію плану та повністю перейшли на новий рекламний кабінет.

03. Стратегія

Перше, з чого ми почали, — це зв’язування Google Analytics 4 та Google Ads для імпорту конверсій, адже це один із найважливіших аспектів в оптимізації рекламних кампаній. Встановили зв’язок із новим рекламним кабінетом та імпортували необхідні конверсії.

Наступним кроком було зв’язування Google Merchant Center із Google Ads для можливості використання фіду товарів у шопінг-кампаніях.

Завершальним етапом стало налаштування рекламних кампаній після повної інтеграції всіх необхідних ресурсів.

Більше статей на тему теорії і практики перформанс маркетингу можна знайти у нашому блозі.

04.  Реалізація

Завершивши перенесення кампаній і успішно пройшовши модерацію, повністю зупинили старий рекламний кабінет і розпочали активну роботу в новому.

У процесі міграції нам вдалося зберегти повну структуру попереднього рекламного кабінету, врахувати всі внесені раніше коригування, а також застосувати весь набутий досвід роботи над цим проєктом. Ми не просто перенесли кампанії, а зробили це з повним фокусом на результативність, якість і точність кожного етапу.

Після повної підготовки — з чітким планом, зосередженістю та впевненістю — ми запустили новий рекламний кабінет у роботу.

05. Результати

Отримані результати в перший місяць після запуску нового рекламного кабінету приємно нас здивували: ми не лише не втратили в ефективності, а навпаки — показали зростання. Показник долі рекламних витрат (ДРВ) покращився у порівнянні з попереднім місяцем: з 6,9% до 6,56%, що свідчило про те, що ми врахували всі важливі аспекти міграції й можемо впевнено масштабуватися в новому середовищі. Дані з рекламного кабінету

На другий місяць розпочали поступове збільшення рекламного бюджету до рівня, який був до переходу, аби повноцінно повернутися до рекламної видачі. Очікувано, підвищення бюджету спричинило зростання ДРВ — з 6,56% до 6,67%, проте ми були повністю до цього готові й контролювали процес. Погіршення було незначним, особливо враховуючи масштаби збільшення бюджету, тому ми були повністю задоволені результатами. Дані з рекламного кабінету

На третій місяць ми комплексно проаналізували поточні рекламні кампанії, внесли необхідні коригування, та досягли значного покращення показника ДРВ — з 6,67% до 5,02%. Це був сильний результат, що перевершив наші очікування та підтвердив ефективність стратегії. Дані з рекламного кабінету

Як бачимо, нам вдалося швидко, грамотно і без втрати ефективності перейти на новий рекламний кабінет. Більше того, ми покращили результат: ДРВ знизився з 6,9% у старому кабінеті до 5,02% у новому.Цей кейс чудово ілюструє: немає нічого неможливого, навіть у складних чи незапланованих ситуаціях. Важливо — діяти з холодною головою, планом та досвідом.


06. Висновки

Для когось зміна рекламного кабінету викликає справжній страх. Страх втрати результату, відсутності даних у кабінеті або того, що все доведеться налаштовувати з нуля. Для нас цей кейс не був страшним — перед нами стояло єдине запитання: “Як мінімізувати ризики та покращити результати порівняно з попередніми?”

Спланований перехід у новий кабінет показав, що це не так страшно, як може здаватися на перший погляд. Найголовніше в будь-якій ситуації — це холодне мислення та чіткий план дій. І тоді не буде нічого неможливого або такого, що викликає занепокоєння.

Якщо вам потрібна підтримка або ви хочете масштабуватись — Procamp завжди поруч — ваш провідник до точок зростання. Бажаємо вам стабільного розвитку — до зустрічі в наступних кейсах!

Якщо бажаєте отримати позитивні показники фінансового результату за допомогою перформанс маркетингу - залишайте заявку, тицяйте на замовлення послуги!
Замовити послугу

Схожі статті

До блогу
Стратегія outreach для просування бізнесу
Джерела даних для таргетингу: Google-Generated & First-Party Data

Що “знає” про вашого клієнта Google — і що знаєте ви самі? У статті розбираємося, як використовувати Google Generated та First-Party Data для ефективного таргетингу. Що краще працює, як поєднувати ці джерела й чому це критично важливо у 2025 році — дізнаєтесь всередині!

Google Ads
13.06.2025
Інфографіка з типами стандартних аудиторій Google Ads: за інтересами, демографією, намірами та ремаркетингом.
Комбінований таргетинг: як поєднання стратегій підвищує ефективність

🎯 Комбінований таргетинг — секретна зброя ефективної реклами! Що буде, якщо поєднати різні стратегії в одній кампанії? Більше охоплення, точніше влучання в ціль і зростання результатів! У статті розповідаємо, як правильно комбінувати аудиторії, уникати типових помилок і будувати рекламу, яка справді працює.

Максимізація прибутку з реклами Google Ads завдяки ефективній стратегії
Максимум з Google Ads: як перетворити рекламу на прибуткову інвестицію

Зливаєте бюджет у рекламу без результату? У цій статті показуємо, як витискати максимум з Google Ads — від аналітики до оптимізації кампаній. Реальні приклади, чітка структура, перевірені інсайти.