photo
photo
photo
photo

Карʼєра

В Procamp ми віримо у неперервне вдосконалення, створення відмінного сервісу для наших клієнтів, культуру розвитку та спілкування в команді.

photo photo
photo
photo

Процес

У Procamp ми приділяємо велику увагу процесу роботи. Ми розуміємо, що прозорий та зрозумілий процес є запорукою успіху для наших клієнтів.

photo

Організаційна структура

У нас великі плани зростати, а тому вже готова чітка структура майбутнього розвитку. Якщо ти не бачиш наразі вакансії для себе, але бачиш себе в команді Procamp і твоя позиція є в нашій структурі, то обовʼязково залишай заявку і ми щось для тебе придумаємо.

Хочу в команду

Структура

Виробництво

В цьому відділі народжується продукт, технологія, якість, сервісність. Це саме те місце, де неможливо зупинитися у розвитку, і немає нічого неможливого.

Маркетинг&PR

Відділ, який поєднує творчість і аналітику. В ньому настільки ж багато новаторства, як і відданості традиціям. Завдяки профі із цього департаменту наш нематеріальний продукт отримує форму.

Розвиток бізнесу

В цьому відділі забрались справжні майстри дипломатії, переговорів, і тонкого відчуття можливостей. Розвиток бізнесу визначає динаміку ділового середовища агенції.

Фінанси

Відділ, який знає про цифри все. Фінанси перетворюють ідеї у проєкти, контролюють ризики, прогнозують результати.

HR

В цьому відділі починається шлях до зірок. Тут працюють професіонали, які знають, як підкреслити талант кожної людини. HR — це про повагу, людяність та свободу.

Проактивність та екстра сервісність

На першому місці у нашій компанії завжди стоїть діджитал-дослідження
Комунікативність
Інноваційність
Піклування про клієнтів
photo
*Зображення створене в Midjourney
Ми прагнемо бути на передньому краї технологій та інновацій, щоб підвищувати якість онлайн-комерції українських підприємців.

Ми надзвичайно цінуємо комунікативні навички наших співробітників, оскільки це є ключовим фактором успіху в роботі з клієнтами. В Procamp ми заохочуємо відкрите спілкування та саморозвиток. Від наших співробітників очікуємо здатності розуміти та піклуватися про потреби та страхи клієнтів.

photo
photo

Процес роботи в Procamp базується
photo на довірі та взаємопідтримці

Ми віримо, що чесність та розвиток є фундаментом нашого успіху як компанії. В Procamp ми працюємо як сильніші та досвідченіші партнери для наших клієнтів, а не просто як виконавці задач. Ми допомагаємо нашим клієнтам просуватися до результатів, співпрацюючи з ними на кожному етапі проекту.

Довіра
Чесність
Розвиток
Взаємопідтримка