Умови використання Procamp

  Умови опубліковано: тут буде дата
  Поточна редакція: тут буде дата

  Вітаємо Вас у світі digital-перфомансу! Procamp — це не просто агентство з цифрового маркетингу. Ми є Вашими партнерами у досягненні фінансових результатів та особистих KPI, завдяки глибокому аналізу специфіки Вашого бізнесу, а також постачанню високоякісних Послуг. 

  Procamp — це команда професіоналів, яка спеціалізується на комплексному цифровому маркетингу. Професійність, якість та результативність — це основні принципи, якими Ми керуємось у своїй роботі. Ми розділяємо Ваші цілі та мрії й працюємо, щоб допомогти Вам досягти їх.

  Procamp цінує Ваш вибір і переконаний, що разом Ми зможемо досягти великих результатів. Наш успіх завжди визначається успіхами Наших клієнтів, і саме тому Ми працюємо над тим, щоб розділити Ваші цілі та допомогти Вам досягти їх.

  Procamp вже має велику базу задоволених клієнтів, і Ми пишаємося надійними партнерствами, які створили. Ми працюємо з компаніями різних розмірів та галузей, і Наш досвід дозволяє Нам надавати індивідуальні рішення, спеціально адаптовані до потреб клієнтів.

  Procamp ставиться до кожного свого клієнта зі значною відповідальністю та гарантує професійний підхід під час співпраці та належну якість Послуг. 

  Якщо Ви вирішили використовувати Сайт та його технічні можливості, Ви підтверджуєте, що надаєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих умовах використання (надалі — “Умови”). Перед початком використання радимо уважно ознайомитись з Умовами, оскільки вони прямо визначають правила та порядок використання Користувачем Сайту, зокрема дозволені та заборонені способи користування.

  Якщо Ви не погоджуєтеся з Умовами, будь ласка, припиніть використання та залиште Сайт. 

  1. Основні терміни, які використовуються в Умовах.

  “Компанія” — ТОВ «ДІДЖИТАЛ ПЕРФОРМАН С ГРУП», ідентифікаційний код: 42043675, місцезнаходження: 3150, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 103а (далі – “Компанія”, “Ми”, “Нас”, “Нам”, “Наші”).

  “Сайт” — вебсайт, що розташований за посиланням: посилання, весь Контент та сторінки, що містяться на ньому.

  “Користувач” — особа, яка відвідує та/або бажає стати клієнтом / партнером / працівником / підрядником Компанії (“Ви”, “Вас”, “Вам”).

  “Персональні дані” — будь-яка інформація, що стосується фізичної особи, яку ідентифіковано чи можна ідентифікувати, прямо чи опосередковано, за допомогою цієї інформації.

  “Контент” — будь-яка інформація та матеріали, що розміщені на Сайті, зокрема, але не виключно зображення, картинки, ілюстрації, графічні елементи, елементи дизайну, тексти, логотипи та інші обʼєкти права інтелектуальної власності, що є виключною власністю Компанії або були правомірно оприлюднені нею.

  “Послуги” — це набір комплексних рішень та/або послуг у сфері digital-маркетингу, що пропонуються Компанією, повний перелік яких розміщений на Сайті у розділі “Послуги”.

  “Політика приватності”  — документ, який містить інформацію про порядок обробки персональних даних Користувачів, що знаходиться за наступним посиланням: ______.

  Терміни та дефініції, не визначені розділом 1 Умов, тлумачаться у значенні, встановленому чинним законодавством України, а за відсутності такого — у звичайному їх розумінні. 

  2. Про Сайт та його функціональні можливості.

  Доступ до Сайту надається Користувачам на вільній та безоплатній основі. За допомогою Сайту Ви маєте можливість дізнатись про перелік Послуг, які надаються Компанією, ознайомитись із блогом, який присвячений сфері digital-маркетингу, та кейсами Компанії, запропонувати Нам партнерство, отримати інформацію про актуальні вакансії Компанії та контакти для звʼязку з Нами, заповнити форму зворотного звʼязку, якщо у Вас виникли додаткові запитання щодо Сайту / Компанії / Послуг / партнерства / вакансій тощо.

  Послуги. Повний перелік Послуг Компанії Ви можете знайти на головній сторінці Сайту в секції під назвою “Послуги”, або ж перейшовши до розділу “Послуги” у заголовках Сайту. Кожна наведена Послуга може супроводжуватись детальним, але невиключним, описом суті Послуги, ключових переваг, підходів та процесу її надання. Якщо будь-яка із наведених Послуг Вас зацікавить, Ви маєте можливість звернутись до Компанії із запитом щодо певної Послуги шляхом натискання “Замовити послугу”. Під час замовлення Вам слід буде вказати Ваше повне імʼя, номер телефону та/або електронну пошту, обрати бажану Послугу, а також погодитись із Політикою приватності Сайту. 

  Публікації та кейси. У розділі “Блог” Користувач має можливість знайти актуальну інформацію та корисні матеріали на різноманітні теми, повʼязані із digital-маркетингом, performance-маркетингом та іншими аспектами Нашої діяльності. Ми аналізуємо актуальні тренди у світі цифрового маркетингу і ділимося своїми спостереженнями та прогнозами щодо їхнього впливу на бізнес. У розділі “Блог” Ми також представляємо конкретні кейси з Наших проєктів та практичні приклади, які ілюструють ефективність застосованих рішень.

  Якщо Ви бажаєте регулярно дізнаватись про матеріали, які публікуються у розділі “Блог”, Ви можете залишити електронну пошту, на яку зможете отримувати відповідні листи, у банері із назвою “Новини перформанс-маркетингу щотижня”, натиснувши “Підписатись”. Звертаємо увагу, що перш ніж вказувати власну електронну пошту, Вам слід ознайомитись та погодитись з умовами Політики приватності Компанії.   

  “Партнерство” — це розділ, де представлена інформація про підхід Компанії до побудови стратегічного партнерства, наведений перелік компаній, організацій або особистостей, що уже співпрацюють з Нами. Якщо Ви поділяєте цінності та цілі Компанії щодо побудови ефективного партнерства, Ви маєте можливість звернутись до Нас із пропозицією стати партнерами шляхом натискання кнопки “Стати партнером”. Після цього Вам необхідно буде вказати Ваше повне імʼя, номер телефону та/або електронну пошту, галузь Вашої діяльності, описати причину, чому Ви бажаєте стати партнером Компанії (за бажанням), а також погодитись із Політикою приватності Сайту. Останнім кроком залишається натиснути “Забронювати зустріч”, після чого за результатами розгляду Вашого запиту, Ми звʼяжемось з Вами.

  Карʼєра. З огляду на постійне прагнення Компанії зростати та збільшувати кількість кваліфікованих та талановитих спеціалістів, які працюють в Нашій команді, Ми розробили розділ “Карʼєра”. Він містить інформацію про вакансії, які наразі відкриті у Компанії. За наявності розміщеної вакансії, якою зацікавився Користувач, він / вона має можливість відгукнутись на неї шляхом надання наступних даних: повне імʼя, номер телефону та/або електронна пошта, посилання на соціальні мережі (за бажанням), а також прикріпивши власне резюме та описавши причини для отримання роботи у Компанії (за бажанням). По завершенню заповнення всіх розділів форми Користувачу слід натиснути “Відправити”, після чого заповнена інформація буде надіслана на розгляд Компанії. При цьому, перед надсиланням на розгляд Компанії інформації, що містить в тому числі й Персональні Дані, Вам слід ознайомитись та погодитись з умовами Політики приватності Компанії. 

  Звʼязок із Нами. З будь-яких питань, які виникли або можуть виникнути у Користувача стосовно Сайту / Компанії / Послуг / вакансій тощо, Користувач має можливість звернутись до Компанії шляхом заповнення власних Персональних даних (повного імʼя, номеру телефону та/або електронної пошти), а також вказавши причину звернення (за бажанням) у формі зворотного звʼязку, що знаходиться у секції “Звʼязатись з нами” у розділі “Контакти”. У такий спосіб Компанія отримає контактні дані Користувача, за допомогою яких матиме можливість звʼязатись з ним / нею. Додатково, Користувач має можливість самостійно звʼязатись із Компанією за допомогою контактних номерів телефонів та/або електронних пошт, які наведені у відповідному розділі. Звертаємо увагу, що контактні дані Компанії можуть відрізнятись залежно від мети звернення. Таким чином, клієнти / потенційні клієнти, а також партнери / потенційні партнери мають використовувати різні дані для звʼязку.

  Наголошуємо, що порядок збирання, використання та обробки Персональних Даних, які Компанія може використовувати для встановлення звʼязку з Вами, регулюється Політикою приватності. Перш ніж надавати будь-які Дані Нам, просимо Вас ознайомитись та погодитись з умовами Політики приватності.

  Представники Компанії будуть мати змогу звʼязатись з Вами виключно, якщо у формах для зворотного звʼязку, які доступні на Сайті у різних розділах, Ви надаєте правильний номер телефону та/або електронну пошту. Ми закликаємо Вас вказувати актуальні контактні дані, оскільки інакше Ми не зможемо надати Вам необхідну інформацію, яка стосуватиметься причини Вашого звернення.

  3. Обмеження в користуванні Сайтом. 

  При використанні Сайту Користувач засвідчує, що він/вона ознайомлений(-а) з Умовами та не буде використовувати Сайт для будь-яких цілей, які заборонені Умовами або чинним законодавством України.

  Користувач зобовʼязаний:

  • самостійно ознайомитися з Умовами та Політикою приватності;

  • не порушувати положення Умов, а також дотримуватися законних прав та інтересів Компанії;

  • надавати тільки правдиву та актуальну інформацію;

  • не використовувати інформацію про Компанію та її контактні дані, та весь Контент, що міститься на Сайті, в зловмисних та неправомірних цілях;

  • не копіювати, відтворювати, модифікувати, розповсюджувати, відтворювати в будь-якій формі, публікувати, завантажувати, передавати, продавати або іншим способом поширювати або використовувати Контент та програмне забезпечення Сайту;

  • утриматися від будь-яких дій, які можуть порушити авторські права Компанії, права на торговельні марки, патенти, комерційні зразки, промислові моделі та інші права інтелектуальної власності;

  • утриматися від дій, направлених на зловживання Сайтом, в тому числі, але не виключно, шляхом використання шкідливих програмних чи технічних засобів, інших шкідливих алгоритмів або технологій та/або інших даних, які містять шкідливий код, спам тощо, а також не здійснювати дій, спрямованих на дестабілізацію роботи Сайту;

  • утриматися від дій, направлених на спробу отримання несанкціонованого доступу або перешкоджання належній роботі Сайту, в тому числі, але не виключно, Користувачу забороняється вчиняти дії, з метою обійти засоби безпеки, втручатися в роботу Сайту, здійснювати злам або іншим способом порушувати штатну роботу Сайту;

  • утриматися від дій, які накладають або можуть накладати (як визначено Компанією на власний розсуд) необґрунтоване або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Сайту;

  • не використовувати автоматичні програми для отримання доступу до інформації Сайту;

  • не здійснювати будь-які дії з порушенням рекомендацій і політик Компанії, використовувати програмні віруси або будь-які інші комп’ютерні коди, файли або програми, які розроблені або призначені для порушення, пошкодження, обмеження або втручання в роботу будь-якого програмного забезпечення, обладнання, або телекомунікаційного обладнання, або для пошкодження, або отримання несанкціонованого доступу до будь-якої системи, даних та іншої інформації Компанії або третьої сторони;

  • не декомпілювати, дизасемблювати, реконструювати або іншим чином намагатися отримати будь-який код Сайту або ідеї, або алгоритми будь-якої частини Сайту;

  • не зневажати, псувати репутацію чи іншим чином завдавати шкоди, в Нашому розумінні, Нам та/або Сайту.

  4. Захист Персональних даних.

  Ми не збираємо Ваші Персональні дані (такі як Ваше ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону тощо), якщо Ви не надасте добровільно їх Нам, заповнивши форми зворотного звʼязку або ж звернувшись безпосередньо до Нас за допомогою контактів, що містяться на Сайті. 

  Ми усвідомлюємо всю важливість захисту Ваших Персональних даних, і саме тому розробили Політику приватності. Компанія здійснює збір, зберігання і використання Персональних даних відповідно до Умов та Політики приватності, а також вживає всіх необхідних заходів для захисту конфіденційності Персональних даних Користувачів. 

  5. Права інтелектуальної власності.

  Програмний код, елементи дизайну, текст, графічні елементи, фото, зображення, ілюстрації, програмне забезпечення, торговельні марки, інші об’єкти інтелектуальної власності, а також сам Сайт та Контент є об’єктами права інтелектуальної власності, що належать Компанії та/або їх законним правовласникам та охороняються законодавством України про інтелектуальну власність, а також відповідними міжнародними угодами й конвенціями, зокрема, але не виключно, відповідно до Цивільного кодексу України від 16.01.2003 №435-IV, Закону України «Про авторське право і суміжні права» від 01.12.2022 №2811-IX, Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів (Паризького акта від 24.07.1971, зміненого 02.10.1979), Всесвітньої конвенції про авторське право від 06.09.1952. 

  Використання Сайту дозволено виключно в рамках запропонованого функціоналу. Доступ до об’єктів інтелектуальної власності, розміщених на Сайті, надається виключно для особистого некомерційного використання без права на відтворення, у тому числі без права на копіювання, завантаження, збереження таких об’єктів у пам’ять обладнання Користувача, а також без права на будь-яке інше використання, що не передбачене Умовами, у тому числі їх продаж, модифікацію, поширення цілком або в частині (елементах) тощо.

  Інше використання обʼєктів інтелектуальної власності, не передбачене Умовами, є порушенням їх умов і може стати підставою для притягнення порушника до відповідальності згідно з чинним законодавством України. Будь-яке використання Сайту або об’єктів інтелектуальної власності, розміщених на ньому, окрім як у спосіб, дозволений Умовами, категорично заборонено.

  Використання Сайту не надає Вам або будь-якій третій стороні будь-які права, титули або інтереси щодо таких прав інтелектуальної власності.

  Будь-які об’єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті, можуть бути видалені або змінені без повідомлення про це Користувача.

  У разі виявлення на Сайті обʼєктів інтелектуальної власності, які, на Вашу думку, були оприлюднені неправомірно, Ви маєте право звернутись до Компанії з вимогою про видалення таких обʼєктів за допомогою наступної електронної адреси: support@procamp.agency з поданням належних правовстановлюючих документів. За результатами розгляду Вашого звернення, Компанія може видалити зазначені обʼєкти або надати обґрунтування правомірності їх опублікування.

  6. Гарантії.

  Доступ до Сайту надається «ЯК Є», «ЯК ДОСТУПНО»,  «В ТОМУ ВИГЛЯДІ, В ЯКОМУ ВІН ІСНУЄ», тобто без будь-яких гарантійних та інших зобов’язань, крім тих, які передбачає Умови й законодавство України, однак Компанія робить все можливе та вживає всіх розумно необхідних технічних та юридичних заходів, щоб забезпечити безпечне використання Сайту Користувачами та безпеку Персональним даним, які надає кожен Користувач під час використання Сайту.

  Компанія не гарантує, що: (1) Сайт відповідає чи відповідатиме вимогам та очікуванням Користувача; (2) Сайт буде доступний безперервно, доступ до якого буде надаватись швидко, надійно та без помилок; (3) Сайт не містить жодних помилок, упущень, переривань, видалень, описок або інших дефектів; (4) будь-які дефекти або помилки на Сайті будуть виправлені; (5) Сайт є вільним від будь-яких вірусів або інших шкідливих компонентів; (6) технічний пристрій Користувача відповідає всім вимогам, завдяки яким, функціонал Сайту буде працювати без будь-яких перебоїв.

  Використовуючи Сайт, Ви підтверджуєте та гарантуєте, що Ви: (1) маєте правоздатність та погоджуєте дотримуватись положень Умов; (2) досягли віку щонайменше 16 (шістнадцяти) років; (3) не будете використовувати Сайт для будь-яких незаконних або несанкціонованих цілей.

  Компанія повідомляє, а Користувач погоджується, що вся інформація розміщена на Сайті, зокрема, але не виключно, зміст статей, що розміщені у розділі “Блог” Сайту, має виключно інформаційний характер, та не може використовуватися як консультація.

  Користувач визнає та погоджується, що інформація про Послуги, яка зазначена у розділі “Послуги”, носить виключно ознайомчий характер, а детальний порядок та умови надання Послуг будуть визначатись Компанію при укладанні відповідних договорів про надання послуг із клієнтами.

  7. Чи передаємо Ми Ваші Персональні Дані третім особам?

  Максимальною мірою, що дозволено чинним законодавством, Компанія не несе жодної відповідальності за (1) невідповідність функціонала Сайту очікуванням Користувача, (2) помилки й збої в роботі Сайту, (3) друкарські помилки, неточності, упущення або інші недоліки Контенту, а також несвоєчасність або недостовірність будь-якої інформації, що міститься на Сайті, (4) будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні або випадкові збитки, які понесли або можуть понести Користувачі в результаті тимчасового призупинення роботи Сайту, (5) безпечність функціонування та контент сторонніх вебсайтів, посилання на які можуть міститись на Сайті, (6) збитки або шкоду, що спричинені внаслідок порушення умов Угоди іншим Користувачем, (7) відсутність належного зʼєднання до мережі Інтернет у Користувача, внаслідок чого у Користувача будуть спостерігатись складнощі з доступом до Сайту, (8) точність, достовірність або актуальність інформації, що надається Користувачами на Сайті. 

  Будь-яку інформацію та/або можливості, доступ до яких Користувач отримує з використанням Сайту, Користувач може використовувати на свій власний ризик та самостійно несе відповідальність за можливі наслідки використання зазначеної інформації та/або можливостей, в тому числі за шкоду, яку таке використання може викликати.

  Компанія не може контролювати та не контролює дотримання Користувачем положень Умов, та не несе жодної відповідальності за наслідки, спричинені порушенням Користувачем положень Умов та/або вимог законодавства України.

  Компанія не несе відповідальності за злочинні, незаконні, недбалі дії чи бездіяльність третіх осіб, пов’язаних з використанням Сайту.

  8. Посилання на інші сайти.

  Ми можемо розміщувати активні посилання на сайти, які не обслуговуються Компанією. Якщо Ви відвідуєте сайти за такими посиланнями, Вам необхідно переглянути їхні політики приватності, умови використання та інші документи, оскільки Ми не несемо відповідальності за політики та практики інших компаній, а також за дії, які ви вчиняєте на сайтах третіх осіб, та за їх наслідки.

  9. Форс-мажор.

  Компанія звільняється від відповідальності за будь-які затримки, збої або перерви в роботі Сайту, спричинені прямо чи опосередковано обставинами непереборної сили (форс-мажорними обставинами), такими як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, перебої електромереж або перебої роботи мережі Інтернет, збої в роботі апаратного та/або програмного забезпечення, вірусні атаки, дії органів державної влади, або будь-якими іншими обставинами, які знаходяться поза Нашого контролю. 

  10. Вирішення спорів.

  Умови регулюються та тлумачаться відповідно до чинного законодавства України.

  Усі спори та розбіжності, які можуть виникнути у звʼязку з цими Умовами, мають вирішуватися шляхом переговорів з дотриманням досудового порядку вирішення спорів. Досудовий порядок врегулювання спорів є обов’язковим. Всі претензії, пропозиції та зауваження будуть розглянуті Компанією при дотриманні письмової форми та направленні їх на електронну адресу Компанії, а саме на: support@procamp.agency, протягом 30 (двадцяти одного) дня з дати відправлення листа Користувачем.

  У випадку неможливості вирішення спорів шляхом переговорів, будь-які спори, розбіжності або питання, що виникають з цих Умов або пов’язані з ними, підлягають остаточному врегулюванню відповідно до чинного законодавства України.

  11. Недійсність положень Умов.

  Якщо будь-яке положення цих Умов виявиться таким, що не має законної сили або буде визнано недійсним, це положення буде обмежено в дії або виключено у мінімальній мірі, яка необхідна для того, щоб ці Умови в іншому залишались чинними та підлягали подальшому дотриманню та виконанню. Нездатність Компанії забезпечити дотримання будь-якої частини цих Умов не є відмовою Компанії від права на подальше застосування такої або будь-якої іншої частини Умов. Відмова від дотримання будь-якого пункту в будь-якому конкретному випадку не означає, що Компанія відмовилася від дотримання такого пункту у майбутньому.

  12. Зміни до Умов. 

  Для поліпшення роботи Сайту Компанія залишає за собою право в будь-який час і за будь-яких підстав вносити зміни / доповнення до Умов без попереднього сповіщення Користувачів, шляхом розміщення нової редакції Умов на Сайті. Просимо Вас час від часу переглядати положення Умов для того, щоб бути в курсі будь-яких змін чи доповнень. З актуальною редакцією Умов Ви завжди можете ознайомитись за посиланням:лінк.

  У разі незгоди з новою редакцією Умов, Ви повинні припинити користуватися Сайтом.

  13. Контактна інформація.

  Якщо у Вас виникли будь-які питання, сумніви або пропозиції стосовно Умов, Ви можете звернутись до Нас за наступною електронною поштою: support@procamp.agency.